hirlau-responsive-945x4301

Bine aţi venit pe site-ul Primăriei Orașului Hîrlău

Vă mulţumim pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria Hîrlău este mai aproape de cetăţenii şi oaspeţii săi, dar şi o platformă menită a îmbunătăţi activitatea de comunicare atât dinspre municipalitate către cetăţean, cât şi în sens invers.
Vă multumim pentru interesul pe care îl manifestați faţă de toate evenimentele, noutăţile şi activităţile de interes public.
Sperăm să găsiţi acest site funcţional, informativ, uşor de folosit şi, mai presus de toate, util.

One comment

1. astazi 18feb2015 am vizitat primaria dumneavoasta in interes si am ramas impresiont de doamna de la REGISTRUL AGRICOL in sensul bun al cuvantului,cat de amabila si de draguta a fost.pe aceasta cale vreau s-ai multumesc pentru rabdarea care a avuto si intelegerea care m-ia acordato.Cu stima LEONARD din IASI